Back to All Events

Dzieciaki w Mieście - Półkolonie Ze Wspinaczką i Akrobatyką


  • OH LALA 3 Jana Pankiewicza Warszawa, mazowieckie, 00 Poland (map)

Z radością zapraszamy na półkolonie współorganizowane przez OH LALA i ściankę wspinaczkową CSR WUM. Wspólnie przygotowaliśmy program na ostatnie 5 tygodni wakacji. Chcemy gościć dzieci od 7 do 10 roku życia. 

1 tydzień 30 lipca – 3 sierpnia
2 tydzień 6-10 sierpnia
3 tydzień 16-20 sierpnia
4 tydzień 20-24 sierpnia
5 tydzień 27-31 sierpnia

Program zajęć łączy sporty, w których się specjalizujemy - akrobatykę powietrzną i wspinaczkę na ściance. Z doświadczenia wiemy, że zajęcia w powietrzu rozwijają w dzieciakach sprawność, kształtują charakter, uczą współpracy. A co najważniejsze pozwalają spełniać marzenia o tym, co wydawałoby się nieosiągalne. Wzrost zdrowej wiary w siebie widoczny będzie gołym okiem. Gwarantujemy naszych najlepszych instruktorów, którzy pasją i energią z łatwością zarażają i dorosłych i dzieci. 

Poza zajęciami filarowymi proponujemy też rozwijające formy teatralne z Oriną Krajewską i Anią Kózką. Poprzez ćwiczenia gry aktorskiej i tworzenie etiud teatralnych dzieci nauczą się wypowiadania na forum bez skrępowania, oswoją z tremą i nauczą się ją przełamywać. Rozwiną kreatywność i zaufanie wobec własnych pomysłów. 

Jako uzupełnienie proponujemy zajęcia przy drążku baletowym i akrobatykę sportową.

Klamrą spinającą każdy z dni na naszych półkoloniach będą sprawdzone na naszych dzieciach opiekunki, fascynatki NVC (Non Violent Communication). Zapewnią dzieciom miły początek i koniec każdego dnia, będą odpowiadać za bezpieczeństwo emocjonalne. Poprowadzą zajęcia ogólnorozwojowe, z elementami plastyki i DIY.

 

 

Earlier Event: July 26
Warsztat Caribbean Flow
Later Event: September 29
Osiędbanie - RUCH