JAK DO NAS TRAFIĆ 

 

Z zegarkiem w ręku 3 minuty od stacji metra Centrum, Dworca Centralnego i PKiN, przedwojenne stajnie w podwórzu na Pankiewicza 3 są nasze. Wejście od ulicy, a potem:

  • na klatkę schodkami do góry,

  • schody na dół na podwórze,

  • niebieski budynek po lewej stronie to OHLALA,

  • ostatnie drzwi i jesteście na miejscu,

  • szatnia po prawej, sale po lewej :).

 

https://www.facebook.com/OHLALA.Ministerstwo.Kultury.Fizycznej/videos/1999114336797787/

 

 

 

 

CO ZABRAĆ NA ZAJĘCIA

 

POLE DANCE

Rura lubi kontakt z ciałem, dlatego weź krótkie spodenki, koszulkę bez rękawów. Ćwiczymy boso lub w skarpetkach. W dniu treningu nie balsamuj ciała, w ten sposób unikniesz niepożądanego ześlizgiwania się. 

INNE TECHNIKI

Weź co lubisz: leginsy, dresik lub krótkie spodenki. Przyda się też sportowy stanik lub koszulka, ćwiczymy w baletkach albo w skarpetkach. Do technik medytacyjnych może przydać się bluza, która ogrzeje Cię w czasie relaksu.

 

 

CZYSTE POWIETRZE

 

Poddałyśmy się paranoi smogowej i w naszych salach do ćwiczeń powietrze oczyszczamy roślinami i profesjonalnym oczyszczaczem, więc będziecie mogły oddychać spokojnie.

 

HERBATA I KSIĄŻKI

 

Kochamy herbatki i książki. Chcemy Was miło ugościć, więc częstuj się czystkiem, albo zieloną herbatą i czasem przynieś coś od siebie. Możesz też wybrać dla siebie fajną książkę i przynieść na wymiankę taką, której już nie chcesz.

 

 

GABINETY TERAPEUTYCZNE

 

Tak się składa, że bardzo wierzymy w psychoterapię przez ciało, więc jeśli potrzebujesz terapeutycznego wsparcia znajdziesz je u nas na pięterku. Terapeutki pracujące w technice Aleksandra Lowena pomogą dotrzeć do odpowiedzi, które kryją się w ciele.

 

 

WYNAJEM SAL

 

Z przyjemnością wynajmujemy nasze sale, mamy również doświadczenie w organizacji mniejszych lub większych wydarzeń. Jeśli mogłybyśmy pomóc prosimy o kontakt panki@ohlala.pl

 

 

 

 

 

DZIECIACZKI

Mamy zajęcia dla dzieci, lubimy je angażować w ruch. Jeśli macie pomysł na dziecięce wydarzenie to chętnie podejmiemy wyzwanie. Zajęcia akrobatyczne w klimacie kaskaderskim, akrobatyka powietrzna, ćwiczenia przy drążku baletowym lub rurze to pomysły, które mamy dla dzieci na już, ale możemy wspólnie wymyślić coś jeszcze.