IMG_4956.JPG

AKROBATYKA POWIETRZNA

prowadząca KASIA FLORCZUK

Trening składa się z rozgrzewki, ćwiczeń wspomagających elastyczność i wytrzymałość fizyczną oraz technik związanych z poszczególnymi rekwizytami takim jak: szarfy (silk) i koła (aerial hoop)

Taniec na szarfach i kole łączy w sobie taniec, gimnastykę i akrobatykę w jednym.

AERIAL SILK to technika wiązań, owinięć rąk, nóg i korpusu daje możliwość wykonywania w powietrzu widowiskowych elementów akrobatyki: szpagatów, arabesek czy splitów. Taniec na szarfach to połączenie piękna tanecznego ruchu z zapierającymi dech w piersiach ewolucjami w powietrzu.

AERIAL HOOP zwane również „lyra“ lub po prostu kołem cyrkowym to wyjątkowa opcja na spędzenie wolnego czasu. To świetna zabawa połączona z solidnym treningiem, na którym łączymy elementy: akrobatyki, tańca i gimnastyki.

Zajęcia będą odbywać się w dwóch grupach wiekowych:

grupa dla dzieci AERIAL KIDS w wieku 6-12 lat we wtorki o godzinie 18:00, prowadzi Kasia Florczuk. DOŁĄCZ DO GRUPY! ostatnie 3 miejsca

grupa dla młodzieży AERIAL TEENS w wieku 13-17 lat we czwartki o godzinie 18:00, prowadzi Kasia Florczuk. ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA! grupa jeszcze nie wystartowała

10659149_10203821559996872_5721399498865621228_n.jpg

POLE ART

POLE ART KIDS & TEENS to doskonały trening wprowadzający do tańca, akrobatyki i gimnastyki artystycznej. Wzmacniamy siłę, uczymy precyzji i poprawiamy koordynację ruchową.

Na zajęciach, w przyjaznej atmosferze, poprzez zabawy ruchowe oswajamy dzieciaki z akrobatyką, uczymy ruchu scenicznego i podstaw gimnastyki.

Dbamy o odpowiednie rozciągnięcie, rozgrzanie i równomierne obciążenia wszystkich partii mięśni.

Zajęcia będą odbywać się w dwóch grupach wiekowych:

grupa dla dzieci POLE ART KIDS w wieku 6-12 lat we wtorki o godzinie 17:00, prowadzi Karolina Świetlaga DOŁĄCZ DO GRUPY! ostatnie 3 miejsca

grupa dla młodzieży POLE ART TEENS w wieku 13-17 lat w czwartki o godzinie 17:00, prowadzi Karolina Świetlaga

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA! grupa jeszcze nie wystartowała

Co trzeba ze sobą mieć ?

  • Swobodny strój sportowy np: leginsy,t-shirt,skarpetki/baletki

  • Upięte włosy,

  • Wodę, o ile dziecko pije wodę butelkowaną. W OH LALA jesteśmy eko i pijemy wodę z kranu, do której dostęp w naszej kuchni jest wolny i nieograniczony

Ćwiczenia wzmacniają i uelastyczniają całe ciało. Poprawiają postawę, koordynację ruchową i równowagę.

Podczas zajęć kładziemy nacisk na rozwój gimnastyczny oraz artystyczny. Uczniowie uczą się, jak opanować szarfę i wykorzystać jej atuty, jak bez nadmiernego obciążania stawów i kręgosłupa wykonywać elementy akrobatyczne oraz jak łączyć figury we wspólną całość by móc zaprezentować ułożoną choreografię.

Zajęcia są skierowane do dziewcząt i chłopców bez żadnych przeciwwskazań medycznych do udziału w zajęciach ruchowych.

Cennik zajęć:

Karnet na zajęcia raz w tygodniu (4 lekcje z rzędu) koszt 160 zł (40 zł/1h)

Karnet semestralny, zajęcia raz w tygodniu (16 lekcji z rzędu) 560 zł (35 zł/1h)

Karnet na zajęcia dwa razy w tygodniu (8 lekcji z rzędu) koszt 260 zł (32,5 zł/1h)

Karnet semestralny, zajęcia dwa razy w tygodniu ( 32 lekcje z rzędu) koszt 960 zł (30 zł/1h)

Przypominamy, że liczba miejsc w grupie jest ograniczona. Jedyną formą rezerwacji miejsca jest opłacenie karnetu lub wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 50 zł w ciągu 48 godzin na poczet karnetu na zajęcia.