plakat_final_hoplala.jpg
 
 

HOP LALA

 

JUNGLE KIDS  

prowadzone przez uwielbianych Anię Kozłowską i Marcina Balickiego to propozycja dla wszystkich dzieciaków, które potrzebują ruchu. Zajęcia z wykorzystaniem różnych przyrządów: kółka, materace, skrzynie, drabinki itd. z elementami akrobatyki, wspinaczki i gimnastyki. Te treningi wzmocnią mięśnie posturalne, pomogą zadbać o prawidłową sylwetkę i ukształtowanie cech motorycznych takich jak siła, skoczność, zwinność oraz poprawa koordynacji wzrokowo-ruchowej. Zajęcia będą odbywać się w środy o godzinie 16:00  

  • Dla dzieci w wieku szkolnym (7-13 lat)

AKROBATYKA POWIETRZNA

z doświadczoną, znaną i lubianą Agnieszką Gerlach dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 4 -7 lat  i  8 - 13 lat.  Zajęcia składają się z rozgrzewki, ćwiczeń wspomagających elastyczność i wytrzymałość fizyczną oraz technik związanych z poszczególnymi rekwizytami.

Zajęcia będą odbywać się: 

  • grupa dla dzieci w wieku 4-7 lat we wtorek godzina 17:00

  • grupa dla dzieci w wieku 8-13 lat we wtorek godzina 18:00

 

ROZCIĄGNIĘCIE I GIĘCIE

to propozycja zajęć z utytułowaną i przesympatyczną Zuzią Kijanowską dla dzieci w wieku 7-13 lat. Trening ten jest nierozłącznym elementem wielu dyscyplin sportowych oraz tańca. Pomoże osiągnąć optymalne rozciągnięcie i da narzędzia służące dbaniu o prawidłowe nawyki korzystne dla ciała.

  • Zajęcia będą odbywać się w poniedziałek o godzinie 18:00

OH BALET  

 

to trening prowadzony przez Agnieszkę Gerlach przeznaczony dla dzieci w wieku 7-13 lat. OH Balet nie tylko ukształtuje prawidłową postawę i doda niezwykłej gracji ruchom, ale także doskonali wnętrze – nauczy dyscypliny, wytrwałości i wzmocni siłę charakteru. Zajęcia mają na celu zapoznanie dziecka z podstawowymi pozycjami baletowymi, kształtowanie koordynacji ruchowej i świadomości własnego ciała, a także wyrobienie wrażliwości na muzykę klasyczną.

  • Zajęcia będą odbywać się we wtorek o godzinie 19:00

Zajęcia są skierowane do chłopców i dziewcząt bez żadnych przeciwwskazań medycznych do udziału w zajęciach ruchowych.

Co trzeba ze sobą mieć ?

  • Swobodny strój sportowy np: leginsy,t-shirt,skarpetki/baletki

  • Upięte włosy,

  • Wodę, o ile dziecko pije wodę butelkowaną. W OH LALA jesteśmy eko i pijemy wodę z kranu, do której dostęp w naszej kuchni jest wolny i nieograniczony