zdj_w_tle.jpg

DUCH I CIAŁO


Pole Dance 

Tańcz na rurze w szkole, która wypromowała pole dance i która wierzy, że taniec na rurze to najlepszy z treningów ogólnorozwojowych. Zapraszamy na autorskie zajęcia z profesjonalnymi tancerzami. Łączymy choreografię z nauką tricków.

Do waszej dyspozycji mamy zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania.Zajęcia odbywają się w cyklu ciągłym, w dniach i godzinach określonych w grafiku.

 


Aerial - akrobatyka powietrzna

Taniec w powietrzu wspaniale wzmacnia mięśnie i zwiększa gibkość ciała.Jest to forma ćwiczeń kalistenicznych – to oznacza, że jako ciężaru dla mięśni używa się własnej masy ciała. Zajęcia polegają na wykonywaniu akrobacji i figur gimnastycznych na podwieszonych rekwizytach  z wykorzystaniem chusty,  czy aerial hoop. Akrobatyka powietrzna w OH LALA prowadzona jest od postaw przez utalentowane Agnieszkę Gerlach i Karolinę Banaszek.

Kursy odbywają się w poniedziałek o godzinie 17:00, środa o godzinie 19:00 i czwartek o godzinie 18:00

Aerial Joga

czwartek godzina 19:00, kurs prowadzi Beata Wojciechowska

Joga twarzy

czwartek godzina 18:00, kurs prowadzi Beata Wojciechowska

Fit Balet

to połączenie  elementów tańca klasycznego, jazzu pilatesu i barre au soul. Jeśli lubisz drążek baletowy, to na pewno je polubisz. Ten trening gwarantuje wysmuklenie sylwetki, odciążenie i wzmocnienie mięśni kręgosłupa, ujędrnienie i podkreślenie mięśni brzucha, pośladków i ud. 

poniedziałek godzina 20:00, kurs prowadzi Ewelina Kruk

Twerk

 to energiczne podrzucanie, potrząsanie i spinanie pośladków, a Wine jest płynnym,zmysłowym ruchem bioder.  Twerk to wyzwalający i energetyczny taniec, na zajęciach na przemian pękamy ze śmiechu i z dumy. Fajnie jest nauczyć swoje ciało czegoś nowego. Fajnie jest spocić się przy dobrym dancehallu, a potem potańczyć we własnej kuchni, albo na parkiecie. 

wtorek godzina 20:00, kurs prowadzi Michalina Rudek

Caribbean Flow

czwartek godzina 20:00, kurs prowadzi Michalina Rudek  

  

Flex&Strong

jeśli zależy ci na poprawieniu elastyczności swojego ciała, jeśli chciałabyś zacząć robić szpagaty i sznurki, jeśli ćwiczysz pole dance i brakuje ci rozciągnięcia i mocy – te zajęcia są dla ciebie. W programie elementy jogi, pilatesu, stretchingu.

środa godzina 18:00, kurs prowadzi Zuzanna Kijanowska


Medytacje Kundalini

Delikatna i przyjemna medytacja praktycznie dla każdego. O ile medytacja dynamiczna daje wycisk, to ta idealna jest na wieczór, by siebie dopieścić, odpuścić sobie, wyciszyć się. To medytacja odpuszczania pełna wibrowania. Wibracja ma dobroczynne skutki dla naszego organizmu, to jak „otrząsanie” się ze stresu i emocji, rozpuszczanie naszej „zbroi”, pozwolenie na to, by ciało naturalnie nas prowadziło ku wolności i przyjemności. Same wibracje podobne są zarówno do tych, które odczuwa się po wielkim stresie (wypadek, tragedia), kiedy ciało wytrząsa hormonalny stres, jak i do tych w energetycznym orgazmie całego ciała czy ożywiających ciało ćwiczeniach lowenowskich. W następujących po trzęsieniu i tańcu momentach statyczności i ciszy łatwo jest się więc rozgościć.

 

Joga Kundalini 

Joga kundalini z Marcinem Topolskim to precyzyjne narzędzie do rozwoju fizycznego i osobistego, sposób na odzyskanie lub pogłębienie równowagi fizycznej, psychicznej i emocjonalnej, uwolnienia się od stresu oraz wejścia na wyższy poziom świadomości. Krija – zestaw ćwiczeń ukierunkowany na konkretne efekty, zarówno fizyczne jak i mentalne. Niesamowite bogactwo tradycyjnych setów pozwala ściśle sprecyzować cel i zdecydowanie podnieść efektywność praktyki, dając przy tym poczucie nowości z każdym kolejnym treningiem. Znajdziesz tu oddech, asany, mudry, ważny jest też odpowiedni czas i kolejność wykonywania poszczególnych asan.

wtorek i czwartek godzina 08:30, kurs prowadzi Marcin Topolski

 

Medytacja Dynamiczna

Człowiek Zachodu, żyjący w pędzie i przebodźcowany, nie umie od tak, po prostu usiąść w lotosie i zagłębić się w siebie w błogim spokoju – najpierw potrzebuje się zmęczyć, skontaktować ze swoim ciałem, pozbyć napięć – jednym słowem wyżyć, by móc spokojnie wsłuchać się w siebie, znaleźć ciszę, uporządkować myśli. Ten proces ma wiele zbawiennych „skutków ubocznych”: rozluźnione ciało, wyczyszczone rejestry emocjonalne, przeżyte lub wręcz „wyżyte” emocje, dużo radości z ciała i tańca, a do tego uważności na siebie, nabytej świadomości ciała i emocji, trochę mniej na wadze, z trochę lepszą kondycją i silna wolą.

Dla kogo? Dla tych, którzy są nadmiernie „w głowie“, którym pędzące myśli nie pozwalają usiąść i po prostu się wyciszyć, dla tych, który potrzebują się wykrzyczeć (nasz budynek umiejscowiony jest w szczęśliwym sąsiedztwie biur i możemy w nim wrzeszczeć do woli), pokopać, poszaleć a jednocześnie ustabilizować swoja energię.


HOP LALA

AKROBATYKA POWIETRZNA

akrobatyka powietrzna dla dzieci w wieku 4 -7 lat  i  8 - 13 lat.  Zajęcia składają się z rozgrzewki, ćwiczeń wspomagających elastyczność i wytrzymałość fizyczną oraz technik związanych z poszczególnymi rekwizytami.

Zajęcia będą odbywać się: 

  • grupa dla dzieci w wieku 4-7 lat we wtorek godzina 18:00

  • grupa dla dzieci w wieku 8-13 lat we wtorek godzina 19:00

    kurs prowadzi Agnieszka Gerlach

 

Zajęcia są skierowane do chłopców i dziewcząt którzy  nie mają żadnych przeciwwskazań medycznych do udziału w zajęciach.

Co trzeba ze sobą mieć ?

  • Swobodny strój sportowy np: leginsy,t-shirt,skarpetki/baletki

  • Upięte włosy,

  • Wodę