Pamiętaj o naszej promocji jeśli wykupisz kurs 14 dni przed rozpoczęciem to cena za kurs będzie wynosiła 140 zł/240 zł, do 7 dni przed rozpoczęciem nowego kursu to 150 zł/250 zł. Natomiast 6 dni przed rozpoczęciem nowego kursu cena za kurs będzie już regularna czyi 160 zł/260 zł. Kurs obejmuje 4/8 zajęć z rzędu.

Nasze kursy są tak skalkulowane, żeby ich cena była rozsądna - ruszają tylko, jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób i grupy są rozwiązywane, jeśli niewystarczająca ilość osób przedłuży karnet.

Maksymalna liczba osób uczęszczająca na zajęcia w grupie pole dance to 12.

Dlatego jeśli nie będziesz chciał/a uczestniczyć w naszych kursach poinformuj nas o tym, dzięki temu będziemy wiedzieć czy następny kurs wystartuje.

NOWOŚĆ! Jeśli w trakcie kursu nie możesz być na jednych zajęciach i poinformujesz nas o tym (mailowo)do 48h przed swoją nieobecnością, będziesz mogła ją odrobić na tzw. Zajęciach open fit z instruktorem, które odbywać się będą raz w miesiącu w piątki o godzinie 20.00. Można odrobić tylko jedne zajęcia podczas trwania kursu. Nieobecności nie wydłużają ważności karnetu. Odrobienie niezgłoszonej nieobecności jest niemożliwe.