Osiem lat temu zaczęłyśmy prowadzić szkołę pole dance. Trochę z przekory, przeciw bardzo silnym wtedy stereotypom, a trochę dlatego, że pokochałyśmy ten sport. Udało się nam wykształcić wiele instruktorek i entuzjastek tańca na rurze. Czas mijał, a my rozwijałyśmy się, dojrzewałyśmy, poznawałyśmy nowe metody pracy z ciałem.

Teraz OH LALA to cały wachlarz precyzyjnie wybranych zajęć, które przetestowałyśmy i sprawdziłyśmy, że pozwolą rozwijać się ciału, kształtować ducha, pokonywać ograniczenia umysłu. Mamy akrobatykę powietrzną, taniec na rurze, fit balet, twerk, ale też medytacje dynamiczne, jogę kundalini i grupy ćwiczeniowe w technice Aleksandra Lowena. Sprawdźcie zakładkę z grafikiem, żeby poznać całe nasze dobro.

Oczywiście zadbałyśmy o to, co  kluczowe - instruktorzy najwyższej próby i sprzęt najwyższej jakości: rury Sun Pole, atestowane materace, stalowa konstrukcja do akrobatyki powietrznej, rollery BlackRoll. Mucha nie siada.

Wszystko pod jednym dachem, w przedwojennych stajniach, w podwórzu na Pankiewicza 3. Z zegarkiem w ręku 3 minuty od stacji metra Centrum, Dworca Centralnego i PKiN.

Mamy nadzieję, że szybko nas odwiedzicie, tym bardziej, że ożywamy jako efemeryczny pop-up. Będziemy tu na pewno do wakacji, a potem zobaczymy – w tym miejscu prędzej lub później będzie wybudowany nowy hotel.

W związku z tym, że poddałyśmy się paranoi smogowej w naszych salach do ćwiczeń powietrze oczyszczamy roślinami i profesjonalnym oczyszczaczem, więc będziecie mogły oddychać spokojnie.

 

OH TEAM

Marta Majchrzak, założycielka, instruktorka

Katarzyna Kordzińska, założycielka, instruktorka

Karolina Banaszek, tancerka, instruktorka

Zyta Bujacz, tancerka, instruktorka

Agnieszka Gerlach, tancerka, instruktorka

Basia Kłosowska, instruktorka

Agnieszka Kozak, dziennikarka, coacherka, trenerka i mentorka

Ania Kozłowska, nauczycielka, trenerka

Ewelina Kruk, tancerka, instruktorka

Michalina Rudek, tancerka, instruktorka

Patryk Rybarski, choreograf, tancerz, instruktor

Karolina Świetlaga, tancerka, instruktorka

Marcin Topolski, instruktor

Beata Wojciechowska, choreografka, tancerka, instruktorka

Monika Wojciechowska, tancerka, instruktorka

Joanna Ziemczyk, tancerka, coacherka, instruktorka